Korduma Kippuvad Küsimused

Vastused

Mis on contract.ee eesmärk?

Contract.ee eesmärk on luua lihtne ja kiire võimalus töölepingu koostamiseks. Enam ei pea sa sobivat lepingupõhja guugeldama, piisab vaid meie lehel vajalike väljade täitmisest ning süsteem genereerib sulle valmis lepingu.

Kas koostatavad lepingud on kooskõlas kehtivate seadustega?

Jah, on küll. Contract.ee lehel genereeritavaid lepinguid luues on meie juristid arvesse võtnud koostamise hetkel kehtivaid õigusaktidest tulenevaid nõudeid.

Kas lepingute koostamine on tasuta?

Mõned tasuta lõunad on tõepoolest veel olemas. Hetkel valikus olevad lepingud on tasuta.

Kuidas te töötlete isikuandmeid?

Isikuandmeid kasutatakse vaid lepingu genereerimiseks ning nii isikuandmeid kui ka genereeritud lepinguid serveris ei talletata.

Kas minu andmed salvestatakse?

Ei! Mitte mingit infot testiperioodil ei salvestata. Sinu sisestatud andmed kantakse automaatselt genereeruvale lepinguvormile ning seejärel need kustuvad süsteemist.

Kas lepingute valik on lõplik?

Ei, kaugel sellest. Testiperioodil oleme avanud vaid töölepingu ja müügilepingu rakendused, kuid meie juristid töötavad juba ka järgmiste lepingute ettevalmistamisega. Kui sul on järgmiste lepinguvormide osas ettepanekuid, siis anna meile palun tagasisidevormi kaudu teada ning võtame selle arvesse.

Millal lisandub uusi lepinguvorme?

Meie juristid töötavad juba järgmiste vormide ettevalmistamisega. Tänaseks oleme jõudnud avada juba töölepingu ja müügilepingu rakenduse. Jäta meile oma kontaktandmed ning oled esimene, kes kuuleb uute toodete väljatulekust. Lubame, et ei hakka sinu postkasti koormama igapäevaste pisiuudistega.

Lepinguvorm on liiga üldsõnaline - kas spetsiifilisemat ka saab?

Oleme võtnud eesmärgiks hoida pakutavad lepingud võimalikult lihtsad ning mitte koormata neid liigse müraga. Lepingud on koostatud selliselt, et need vastavad õigusaktides toodud minimaalsetele nõuetele ning enamlevinud tavapraktikale. Keerukamate lepingute või eriliste tingimuste puhul soovitame kasutada juriidilist nõustamist. Tegelikult on meil töös aga ka teatud valdkonna spetsiifilisemad lepingud. Kui sul on konkreetsete valdkondade osas soove või ettepanekuid, siis anna meile sellest tagasisidevormi kaudu teada.